Selahattin Hamamı Kurumsal web sayfamız yayında!
12 Ekim 2016
Tümünü göster

Keselenmek vücuda huzur verir, kendinizi hafiflemiş hissettirir. Sağlık açısından da cilt hastalıklarından korunmanızı, aknelerden kurtulmanızı sağlar, cilt altı kan dolaşımını ve ciltteki yenilenmeyi hızlandırır.

Ölü cilt hücrelerinizden arınmanızı sağlayacak olan keselenme, cilt gözeneklerinizin açılarak daha rahat nefes almasını sağlamakla kalmayıp üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Keselenmek, vücudunuzu bütün olarak sağlıklı kılar, özellikle bağışıklık sisteminize olan katkısı nedeniyle hastalıklara olan gücünüzü arttırır.

Kese ilk kullanımdan önce bol sıcak su ile yıkanmalı, sabun, şampuan veya vücut losyonu artığı kalmadığından emin olunmalı ve duru su ile iyice durulanmalıdır.

Hamam, sauna, spa kullanımındaysa çok iyi terlemeye özen gösterilmeli, çabuk bir şekilde vücuda direk el ile sabun veya benzeri bir ürünle vücuttaki yağı giderecek bir işlem yapılmalıdır. Sabundan arındıktan sonra kese sıcak suda ısıtılarak vücuda tatbik edilmelidir. Kesenin vücuttan çıkartmış olduğu ölü deri tabakası ve kiri sabunlu lifle aldıktan sonra ılık suyla durulanmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + four =